dodávka

Půjčujeme dodávky po území Moravského kraje za jedny s nejnižších cen na trhu. Nabízíme vozidla pro tažné zařízení tak i vysokou nosnost.

Tip jak vydělat

tip na přivýdělekUvažovali jste v minulosti, že by jste chtěli mít nějaký boční přivýdělek? Máme tip pro všechny kutily, kteří mají obchodního ducha. Jistě máte plno sousedů, známých či máte známé ve firmách a podobně, kteří mají nepotřebný šrot, barevné kovy a podobně. Jakožto specialisté z oborou šrotařského hospodářství nabízíme know-how, jak obchodovat s kovy od nákupu po prodeje koncovým odběratelům. Pokud se budete snažit, je jisté že vaše hodnocení bude mnohem větší, než si průměrný člověk vydělá za dlouhé směny dřinou v práci.

Co je k tomu potřeba?

  • Stačí Vám dodávka, starší - pojízdná s platným STK
  • živnostenský list

Naší nabídkou je:

  1. vyřízení povolení kladného stanoviska od příslušného KRAJSKÉHO ÚŘADU (KÚ)
  2. vyřízení povolení kladného stanoviska od příslušné KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE (KHS)
  3. začlenění jak nakupovat, a kam prodávat.

Stalo se:

V minulosti jsme dopomáhali zákazníkovi, který pracoval v obchodním řetězci s potravinama jako skladník zboží. Vzhledem minimálním mzdám, které dostával nás oslovil na tuto stejnou nabídku, kterou právě čtete s dotazem, že by si chtěl přilepšit ke své práci.

vyřízení povolení Vzhledem k finančním prostředkům kterýma disponoval, nebylo mnoho možností. Zákazník vlastnil starou polo-rezavou dodávku s tonáží do 3,5 tuny. Společně jsme hledali komoditu na kterou se zaměřit. Vyhrál to výkup novin, časopisů a to proto, že nebylo potřeba mít vysoký vkladní kapitál. (do 10.000,- Kč hotovosti)

V současnosti si řeknete, kolik se dá vydělat třeba na papíře? Zákazník sbíral a vykupoval obyčejný starý papír, noviny a časopisy od sousedů, po známých a vesnicích nejprve ve volném čase. K práci nasbíral dvě až tři tuny papíru týdně, kde vydělával kolem 70 hal na kile. Reálná přilepšená byla kolem 2-3tis týdně.

Postpem času mu začalo dávat papír celé okolí, kdy jeho tonáž sběru časopisů stoupla na 10-15 tun/týden což přestavovalo 7-10 tisíc/týden na přilepšení. O půl roku dále skončil v potravinovém řetězci a začal se výkupu věnovat naplno. V současnosti vlastní 4 veliké provozovny papíru ve středočeském kraji.

Kolik stojí vyřídit licence?

10 000 - 15 000 Kč

S přáním hezkého dne,

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
mobil: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.odpadovka.cz

Kontaktní udaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nepřehlédněte také

palivové dřevo stěhování úprava dodávek - vyztužení dodávek spektrální analýza tip jak vydělat peníze výkup cínu výkup důlních špiček výkup HSS - rychlořezné ocele výkup molybdenu a výkup feromolybdenu výkup niklu výkup TK a SK plátků výkup tvrdokovu - výkup slinutého karbidu výkup wolframu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma bazar